O nas

 • Nasza historia

  Firma rozpoczęła działalność na rynku Europy Wschodniej w 2011 roku z organizacji dostaw i uruchamiania pomp przemysłowych. Wraz z oswajaniem technologii i rozszerzaniem kontaktów, zajęliśmy się również gwarancyjną i serwisową obsługą swoich klientów, zaczęliśmy świadczyć usługi przedsiębiorstwom, które nabyły sprzęt od innych dostawców. Wraz z rozwojem profilu urządzeń pompujących Sauka Bay rozszerzyła swoje zainteresowania i możliwości i rozpoczęła prace z systemami automatyzacji procesów produkcyjnych, systemami dyspozytorskimi i telemetrycznymi na wszystkich poziomach (włączając systemy dla budynków, centrów handlowych, kompleksów mieszkalnych). Doświadczenie w pracy z systemami przekazu i przetwarzania danych, kwalifikacje inżynierów i urządzeń pozwoliło nam rozwinąć profil bezpieczeństwa dźwigowego – rozpoczęliśmy świadczenie usług w zakresie napraw i obsługi tego typu sprzętu. Co oferujemy klientom? Dostawy przemysłowych pomp dla ogrzewania, kanalizacji, wodociągów, cyrkulacji. Przygotowanie urządzeń, prace rozruchowe i nadzór nad procesem instalacyjnym, prace elektryczno-instalacyjne. Gwarancyjną i serwisową obsługę urządzeń pompujących od dowolnego producenta, szybkie i planowe naprawy pomp. Opracowanie i wdrożenie systemów przemysłowej automatyzacji, telemetrii i systemów dyspozytorskich. Obsługę komponentów, wymianę węzłów, profilaktykę i optymizację systemów. Obsługę i naprawę urządzeń zabezpieczających dźwigi.
  Nasza historia
 • Nasza misja

  Zespół Sauka Bay swoją misję rozumie jako wdrożenie przełomowych technologii i nowoczesnych urządzeń w różnego typu przedsiębiorstwach. Budujemy swój biznes w oparciu o stworzenie dla klienta możliwości optymizacji procesów, zmniejszenia kosztów, uzyskanie ekonomicznego, technologicznego i organizacyjnego efektu dzięki wykorzystaniu nowych urządzeń i rekonstrukcji już istniejących systemów.
  Nasza misja
 • Nasze cele

  Cel działalności firmy – rozszerzyć biznes do poziomu, kiedy każdy klient otrzyma możliwość współpracy z nami bez ograniczeń pod względem profilu i złożoności rozwiązanych zadań. Aktywne poszerzanie sfery działalności i oswojenie nowych technologii pozwoliło nam przejść do projektowania i montażu systemów przemysłowej automatyzacji i bezpieczeństwa dźwigów, dopełniając masz główny profil – przepompownie.
  Nasze cele
 • Nasze wartości

  Wartości zespołu i kierownictwa Sauka Baj: profesjonalizm i wysoki poziom kompetencji; efektywność pracy z klientem na wszystkich poziomach współpracy; utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy i nawyków na wszystkich stopniach wewnętrznych procesów; przejrzystość prac, legalność wszystkich ofert, optymalne rozwiązania dla klienta z maksymalną elastycznością realizacji.
  Nasze wartości

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Dbamy o Twoją prywatność

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ” lub zamykając to okno zgadzasz się, aby Sp.z o.o. SAUKA BAJ przetwarzala Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż saukabaj.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie saukabaj.pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi saukabaj.pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.