Sprzedaż

Gwarancja. Serwis

Oferujemy współpracę w zakresie montażu i serwisu pomp ciepła

SAUKA BAJ Sp. z o.o. posiada ekipy monterskie, specjalizujący się w montażach pomp ciepła (ze świadectwami kwalifikacyjnymi G1, G2 (Dozoru i eksploatacji), FGAZ, certyfikat dla przedsiębiorców UDT FGAZ).

 

Montaż urządzeń i wykonywanie instalacji wg projektu, uruchomianie urządzeń. Doświadczenie w sektorze instalacji hydraulicznych i grzewczych (HVAC). Doświadczenie elektryczne, umiejętność obsługi elektronarzędzi. Posiadanie odpowiedniego zaplecza narzędziowego.

Jesteśmy Firmą, która ponad 10 lat działa w branży automatyzacji przemysłowych, uzdatniania i zmiękczania wody, zaopatrzenia w wodę, odprowadzenia ścieków, ogrzewania i CWU w obiektach przemysłowych i mieszkalnych.

 

Więcej informacji:

www.saukabaj.pl

Kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 506 145 710

506 781 253

 

CZY MASZ JAKIEŚ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Dbamy o Twoją prywatność

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ” lub zamykając to okno zgadzasz się, aby Sp.z o.o. SAUKA BAJ przetwarzala Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż saukabaj.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie saukabaj.pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi saukabaj.pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.