Sprzedaż

Gwarancja. Serwis

W celu stworzenia nowego lub rekonstrukcji istniejącego węzła cieplnego, wyposażonego w automatyczny system kontroli i zarządzania, niezbędne jest opracowanie projektu automatyzacji, w którym uwzględnia się:

  • ogólny stan oraz podstawowe parametry systemu grzewczego;
  • konieczność zastosowania określonych metod do odczytu pomiarów,zarządzania pracą poszczególnych urządzeń, przekazu danych (telemetrii) i systemu dyspozytorskiego;
  • wyposażenia składające się z czujników, urządzeń monitorujących, szaf sterujących zasilaniem;
  • profil działalności konkretnego obiektu.

Węzeł cieplny można zautomatyzować w przedsiębiorstwie przemysłowym i rolniczym, w budynku mieszkalnym i obiekcie infrastruktury. W celu opracowania projektu konieczne jest przeprowadzenie rekonesansu na miejscu, zapoznanie się z dokumentacją techniczną, uzgodnienie z zamawiającym zakresu zadań oraz kosztów jego realizacji.

CZY MASZ JAKIEŚ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Dbamy o Twoją prywatność

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ” lub zamykając to okno zgadzasz się, aby Sp.z o.o. SAUKA BAJ przetwarzala Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż saukabaj.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie saukabaj.pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi saukabaj.pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.