Sprzedaż

Gwarancja. Serwis

Zasada zautomatyzowanego zarządzania i kontroli przepompowni ścieków może być realizowana na różnym poziomie zaawansowania systemu. To zależy od konkretnych warunków i profilu działalności obiektu. Najprostsze rozwiązanie w zakresie automatyzacji – to instalacja systemu pływakowego oraz szafy sterowniczej, co pozwala uruchamiać pompy grupami w zależności od poziomu wód ściekowych w określonym zbiorniku. Przewidziana jest możliwość uruchomienia wszystkich pomp w celu odwodnienia, a także wysłanie sygnału alarmowego do personelu w przypadku zagrożenia przepełnieniem dzięki kontroli poziomu wody w zbiorniku.

System zautomatyzowanych przepompowni ścieków można wdrożyć zarówno w przedsiębiorstwach przemysłowych i rolniczych, jak i w budynkach użyteczności publicznej oraz specjalistycznych obiektach, w których znajdują się zbiorniki do romadzenia i przepompowywania ścieków. Rozwiązanie to jest także odpowiednie dla oczyszczalni ścieków z dużą ilością basenów, w takim przypadku zarządzanie pompami może zostać włączone do kompleksu telemetryczno- dyspozytorskiego ze zdalnym zarządzaniem oraz przesyłem informacji za pośrednictwem sieci GSM

 

CZY MASZ JAKIEŚ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Dbamy o Twoją prywatność

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ” lub zamykając to okno zgadzasz się, aby Sp.z o.o. SAUKA BAJ przetwarzala Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż saukabaj.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie saukabaj.pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi saukabaj.pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.