Sprzedaż

Gwarancja. Serwis

Nowoczesna automatyka wykorzystywana w systemach kanalizacyjnych pozwala na zmniejszenie poboru energii w oczyszczalniach oraz obiektach gromadzących/ transportujących ścieki dzięki optymizacji pracy pomp. Poważnym problemem gospodarstw rolnych, dużych obiektów przemysłowych oraz przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych jest nadmierne zużycie energii elektrycznej, wynikające z nieprzerwanej pracy pomp.

W przypadku ręcznego sterowania praktycznie nie uwzględnia się realnej potrzeby stopniowego uruchamiania pomp, pracujących w trybie ciągłym. Wdrożenie systemu automatyzacji dla przepompowni ścieków pozwala na zastosowanie bardziej elastycznego i czułego mechanizmu zarządzania, praktycznie niezależnego od człowieka.

 

CZY MASZ JAKIEŚ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Dbamy o Twoją prywatność

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ” lub zamykając to okno zgadzasz się, aby Sp.z o.o. SAUKA BAJ przetwarzala Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż saukabaj.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie saukabaj.pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi saukabaj.pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.